Přehled plateb a dopravy

 

1) Odběrná místa sítě ZÁSILKOVNA

Zásilkovna

Doručení Vaší objednávky do jednoho z 5403 odběrných míst v České republice. A stále přibývají! Velmi oblíbená forma doručení za nejlepší cenu. Ve chvíli, kdy je Vaše zásilka připravena na zvoleném odběrovém místě, přijde Vám informační sms s unikátním kódem a podrobnými informacemi. Na základě tohoto unikátního kódu Vám bude zásilka vydána. 

Ceny dopravy přes Zásilkovnu:

Hodnota objednávky       Cena dopravy         Cena dobírky
do 1500 Kč 69 Kč 25 Kč
nad 1500 Kč ZDARMA 25 Kč

 

2) Doručení kurýrní službou GLS

Hodnota objednávky Cena dopravy Cena dobírky
do 2000 Kč                        99 Kč                       25 Kč
nad 2000 Kč ZDARMA 25 Kč

 

3) Osobní vyzvednutí na prodejně Glano v Červeném Kostelci

  - zdarma

 

 

Možnosti zaplacení objednávky: 

 


ON-LINE PLATBA PLATEBNÍ KARTOU PŘES GOPAY

Platba platební kartou je internetový druh platby, kdy zákazník platí částku za zboží přes platební bránu. Přímo do zabezpečené platební brány zákazník zadává číslo kreditní karty, datum expirace platební karty a CVC kód. Platební brána GoPay je regulována Českou národní bankou a tím je také garantována její bezpečnost. On-line platba platební kartou má také jednu velkou výhodu - na našem eshopu není zpoplatněna a je zcela ZDARMA.

 

 PLATBA DOBÍRKOU PŘI PŘEVZETÍ OBJEDNÁVKY

V České republice se jedná stále o nejpopulárnější metodu platby za zboží nakoupené přes internetové obchody. Trend se ale začíná výrazně přibližovat vyspělým západním zemím, kde je dominantní platba on-line přes platební bránu. Dobírkovou částku za objednané zboží platíte buď v hotovosti nebo platební kartou přímo kurýrovi při převzetí zásilky nebo na pobočkách Zásilkovny. Platba formou dobírky je u všech dopravců zpoplatněna. Tento poplatek se pohybuje v rozmezí od 15 Kč do 30 Kč. 

Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.